O mnie słów kilka…

Nazywam się Andrzej Kurowski znany także jako Wezyr. Jestem recenzentem, który swoją przygodę z grami zaczynał w latach 90′, ogrywając pierwsze tytuły na Commodore 64 oraz Amidze 1200. Później miałem przelotny romans z konsolami takimi jak Dreamcast, PS One oraz X Box. Cały czas byłem jednak graczem głównie Pecetowym. Obecnie role się odwróciły i to PS4 Pro jest moim sprzętem do grania, zarówno w exclusivy, jak i produkcje multiplatformowe. Komputer zaś służy mi do pracy oraz ogrywania tytułów, których na konsolach nie ma.

O stronie okiemgracza.com

Serwis okiemgracza.com powstał z połączenia pasji do grania z wybrednym podejściem do wyboru produkcji wartych uwagi. Nie znajdziesz tu owijania w bawełnę i recenzji sponsorowanych. Jestem bardzo wymagającym graczem, dla którego liczy się zarówno klimat, fabuła, umiejętne zarysowanie postaci, jak i kwestie techniczne gry.

Słaba fabuła, kiepska optymalizacja, wysypywanie się gry, nijakie postacie główne i poboczne, błędy wszelakiej maści oraz nieciekawe zadania fabularne są przeze mnie wytykane i bardzo obniżają ocenę recenzowanej produkcji. Staram się być szczery do bólu, ponieważ sam jestem graczem, a recenzje piszę nie z chęci zarobku, lecz z zamiłowania do dobrych gier.

Nie pozostaje mi nic innego tylko życzyć miłego czytania testów sprzętu oraz recenzji. Zachęcam również do rejestracji i pisania komentarzy.

Stay tuned!


Konfiguracja sprzętu na jakim testuję gry:

  • System operacyjny Windows 10
  • Procesor I5 4670K 3.40 GHz
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Karta graficzna GeForce GTX 970 OC
  • Zasilacz ATX Fortron 600W

Gry na konsole testowane na PS4 Pro

Dodaj komentarz